Naše firma Sklenářství Drábek působí v oboru již přes 30 let.

Nabízíme profesionální a odborné služby v oblasti opracovánízpracování a montáže plochého skla. Nezalekneme se žádné výzvy, která se týká zasklívání interiéru či exteriéru.

Sklo jako nadčasový materiál se dá využít mnoha způsoby. Ať se jedna o pouhé přesklení okna nebo o dnes oblíbené skleněné prvky jako celoskleněné dveřestěnyzábradlísprchové koutybarevné obklady a mnoho dalšího. Rádi Vám zdarma poradíme, zaměříme Vaši zakázku či spočítáme cenovou kalkulaci.

Snažíme se co nejvíce vyhovět požadavkům a přáním zákazníka. Naše práce provádíme po celé České republice. Zákazníci naleznou naši firmu na internetu po zadání klíčových slov sklenářství Praha nebo sklenářství Praha 10.

Rádi Vám také poradíme s výběrem nejvhodnějšího materiálu. Naší filozofií je spokojený zákazník. Naše služby realizujeme v co nejkratší době za bezkonkurenční ceny.

Kontaktujte nás a využijte našich dlouholetých odborných zkušeností např. s broušenímvrtáním a lepením skla.

Provádíte rekonstrukci Vašeho stávajícího bydlení? Svým zákazníkům nabízíme skleněné dveřeskleněné příčky nebo stěnyskleněné obkladysprchové koutykrbové sklo, a bezpečnostní sklo. Pro Váš dům či byt nabízíme skleněný nábytekzrcadlaakvária nebo terária. Pokud chcete zrenovovat Vaši terasu nebo zahradu, tak Vám nabízíme skleněné stříšky nebo pergoly. Záleží jen Vás, co si vyberete z naší široké nabídky. Navštivte naše sklenářství Praha 10 a přesvědčte se o našich kvalitních službách sami.

Patříme ke špičkám ve svém oboru. S našimi zákazníky jednáme vždy profesionálně.

Patříme k těm nejlepším!

U nás najdete inspiraci pro Váš útulný a bezpečný domov.